Додому Новини єпархії Святкування з нагоди Собору новомучеників та сповідників Єкатеринославських

Святкування з нагоди Собору новомучеників та сповідників Єкатеринославських

13 вересня 2023 року, у свято Собору новомучеників та сповідників Єкатеринославських, у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро була звершена Божественна літургія.

Богослужіння очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

Ієрарху співслужили вікарій Дніпропетровської єпархії архієпископ Новомосковський Євлогій, секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук та духовенство єпархії.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Богослужіння завершилось чином славлення з молитвою перед іконою Собору новомучеників та сповідників Єкатеринославських.

На завершення митрополит Іриней і архієпископ Євлогій звернулися до вірян зі словом проповіді та преподали усім присутнім святительське благословення.

Напередодні митрополит Іриней очолив всенічне бдіння в тому ж соборі.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ