Додому Новини єпархії У День Незалежності духовенство та віряни УПЦ молилися за Україну, її Захисників,...

У День Незалежності духовенство та віряни УПЦ молилися за Україну, її Захисників, владу, народ та дарування миру

24 серпня 2022 року, у 31-шу річницю незалежності України, у храмах і монастирях Української Православної Церкви духовенство єпархій підносило молитви за Україну, її Захисників, владу, народ та настання миру у нашій Державі.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпра керуючий Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней очолив подячний молебень у дні цивільних свят.

За богослужінням підносилися молитви за владу, народ і воїнство нашої Української Держави, щоб Господь у цей нелегкий час зміцнив усіх, хто уповає на Нього.

Після закінчення молебню митрополит Іриней привітав духовенство та віруючих зі святом незалежності України.

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпра вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив подячний молебень.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ