![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2022/08/2022-08-24_u-den-nezalezhnosti-duhovenstvo-ta-viryani-upts-molilisya-za-ukrayinu-yiyi-zahisnikiv-vladu-narod-ta-daruvannya-miru-640x939.jpg)
24 серпня 2022 року, у 31-шу річницю незалежності України, у храмах і монастирях Української Православної Церкви духовенство єпархій підносило молитви за Україну, її Захисників, владу, народ та настання миру у нашій Державі.
У Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпра керуючий Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней очолив подячний молебень у дні цивільних свят.
За богослужінням підносилися молитви за владу, народ і воїнство нашої Української Держави, щоб Господь у цей нелегкий час зміцнив усіх, хто уповає на Нього.
Після закінчення молебню митрополит Іриней привітав духовенство та віруючих зі святом незалежності України.
У Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпра вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив подячний молебень.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ