Додому Новини єпархії У день пам’яті преподобного Серафима Саровського архієпископ Андрій звершив Літургію

15 січня 2024 року, у день пам’яті преподобного Серафима Саровського, вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні, під час вечірнього богослужіння, Високопреосвященний владика очолив полієлей.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за спокій душ полеглих воїнів та невинно загиблих.

Після богослужіння Високопреосвященний архіпастир привітав всіх присутніх зі святом та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ