Додому Новини єпархії У день Різдва Христового митрополит Іриней очолив Літургію у Троїцькому соборі

У день Різдва Христового митрополит Іриней очолив Літургію у Троїцькому соборі

7 січня 2023 року, у день свята Різдва Христового, керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпра.

Напередодні величного свята Різдва Христового, 6 січня 2023 року, митрополит Іриней очолив всенічне бдіння у тому ж соборі.

За Літургією митрополиту Іринею співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін та соборне духовенство.

Після читання Різдвяного євангельського зачала митрополит Іриней оголосив віруючим Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

За богослужінням помолились про мир на нашій землі, позбавлення від ворога та за українських захисників.

Наприкінці Літургії священнослужителі звершили чин славлення перед іконою свята Різдва Христового.

Митрополит Іриней привітав вірян зі святом Різдва Христового та благословив усіх.

Традиційне привітання митрополита Іринея з Різдвом Христовим відбулося після Божественної літургії у Адміністративно-Єпархіальному Центрі Дніпропетровської єпархії УПЦ. Архіпастир приймав колядників цілий день.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ