Додому Новини єпархії У день відання свята Різдва Христового митрополит Іриней звершив Літургію

У день відання свята Різдва Христового митрополит Іриней звершив Літургію

13 січня 2024 року, у день відання свята Різдва Христового, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію в Успенському соборі м. Дніпро.

Ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель собору протоієрей Тимофій Кучук, клірику собору та духовенство єпархії.

На малому вході митрополит Іриней з благословення Священноначалля Української Православної Церкви відзначив богослужбовими нагородами кліриків єпархії.

Після читання святого Євангелія протоієрей Тимофій Кучук зачитав Різдвяне послання митрополита Іринея до всіх вірних чад Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви.

За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці Літургії був звершений чин славління.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ