Додому Новини єпархії У день Вселенської батьківської (м’ясопустної) суботи архієпископ Андрій звершив літургію і панахиду

9 березня 2024 року у день Вселенської батьківської (м’ясопустної) суботи вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію і Вселенську панахиду у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпра.

Напередодні в тому ж соборі під час уставного богослужіння Високрпреосвященний архіпастир очолив парастас з читанням 17-ї кафізми.

Зв Літургією були піднесені особливі прохання за мир в Україні. На заупокійній єктенії підносились молитви за спокій усіх споконвіку спочилих православних християн.

Після літургійного відпусту Високопреосвященний владика очолив Вселенську панахиду.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ