Додому Новини єпархії У храмах Дніпропетровської єпархії УПЦ відслужили молебень за встановлення миру в Україні

4 березня 2022 року згідно благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у всіх храмах та монастирях УПЦ о 12:00 був звершений молебень за встановлення миру в Україні.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро, керуючий Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив молебень за встановлення миру в Україні.

Ієрарху співслужили клірики єпархії.

За богослужінням митрополит Іриней підніс особливі прохання і молитви за припинення війни та багатостражденний український народ.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ