Додому Новини єпархії У храмах єпархії підносяться молитви внаслідок трагічних подій 19.04.2024 року

У храмах єпархії підносяться молитви внаслідок трагічних подій 19.04.2024 року

У храмах єпархії підносяться молитви внаслідок трагічних подій 19 квітня 2024 року

Вночі і рано вранці 19 квітня 2024 року ворог атакував Дніпропетровщину ракетами й ударними БпЛА. Цілив по Синельниківщині, Кривому Рогу, Павлограду, Дніпру. Є загиблі. Серед них двоє дітей: 14-річна дівчинка і 8-річний хлопчик. 34 мешканці отримали поранення.

З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, керівник військового відділу єпархії ієромонах Нестор (Розвадовський) звершив панахиду у головному соборі м. Дніпра за безвинно вбитих мешканців міста та області, після ранкової ракетної атаки російської федерації.

Завтра 20 квітня 2024 року у місті Дніпрі оголошено День жалоби.

У цей день у всіх храмах та монастирях Дніпропетровської єпархії УПЦ будуть піднесені молитви за жертвами та постраждалими жителями Дніпропетровщини.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ