Вночі і рано вранці 19 квітня 2024 року ворог атакував Дніпропетровщину ракетами й ударними БпЛА. Цілив по Синельниківщині, Кривому Рогу, Павлограду, Дніпру. Є загиблі. Серед них двоє дітей: 14-річна дівчинка і 8-річний хлопчик. 34 мешканці отримали поранення.
З благословення керуючого Дніпропетровською єпархією УПЦ митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, керівник військового відділу єпархії ієромонах Нестор (Розвадовський) звершив панахиду у головному соборі м. Дніпра за безвинно вбитих мешканців міста та області, після ранкової ракетної атаки російської федерації.
Завтра 20 квітня 2024 року у місті Дніпрі оголошено День жалоби.
У цей день у всіх храмах та монастирях Дніпропетровської єпархії УПЦ будуть піднесені молитви за жертвами та постраждалими жителями Дніпропетровщини.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-19_u-hramah-yeparhiyi-pidnosyatsya-molytvy-vnaslidok-tragichnyh-podij-19-kvitnya-2024-roku.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-19_u-hramah-yeparhiyi-pidnosyatsya-molytvy-vnaslidok-tragichnyh-podij-19-kvitnya-2024-roku-773x580.jpeg)