Додому Новини єпархії У Хрещенський святвечір архієпископ Андрій звершив Літургію та чин освячення води

18 січня 2024 року, у Навечір’я Богоявлення (Хрещенський святвечір), вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Великі (Царські) часи та Велику вечірню свята Богоявлення з Божественною Літургією святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за спокій душ полеглих воїнів та невинно загиблих.

Після закінчення Літургії Високопреосвященний владика очолив Чин великого освячення води, наприкінці якого окропив всіх присутніх святою водою.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ