Додому Новини єпархії У Неділю м’ясопусну про Страшний суд митрополит Іриней очолив Божественну літургію

10 березня 2024 року, у Неділю м’ясопусну, про Страшний суд, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні митрополит Іриней очолив всенічне бдіння у тому ж соборі.

За Літургією ієрарху співслужили духовенство собору.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Насамкінець митрополит Іриней привітав вірян з неділею та преподав усім присутнім святительське благословення.

Ввечері у тому ж соборі митрополит Іриней у співслужінні духовенство собору прочитав акафіст Пророку, Предтечі і Хрестителю Господньому Іоанну.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ