Додому Новини єпархії Служіння архієпископа Андрія у Неділю м’ясопусну про Страшний Суд

Служіння архієпископа Андрія у Неділю м’ясопусну про Страшний Суд

10 березня 2024 року, у Неділю м’ясопусну, про Страшний Суд, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері, в тому ж соборі, Високопреосвященний ієрарх очолив Всенічне бдіння.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені заупокійні молитви за полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після Літургії Високопреосвященний владика звернувся до присутніх зі словом проповіді, після якої духовенство та парафіяни соборно привітали Його Високопреосвященство з Днем народження, яке цьогоріч припало серед робочого тижня у вівторок 5 березня. Владика подякував усім за привітання, а також поздоровив хор кафедрального собора з 32-х річчям від дня створення та співу першої Літургії 5 березня 1992 року.

Того ж дня, ввечері, під час вечірнього богослужіння, Високопреосвященний владика прочитав акафіст Іісусу Сладчайшому.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ