Додому Новини єпархії У Неділю після Різдва Христового архієпископ Андрій звершив Божественну літургію

14 січня 2024 року, у Неділю після Різдва Христового та перед Богоявленням, свято Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа та день пам’яті святителя Василія Великого, вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні Високопреосвященний владика очолив Всенічне бдіння в тому ж соборі. Наприкінці богослужіння духовенство з народом, соборно, заспівали колядку, а хор виконав щедрівки.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за спокій душ полеглих воїнів та невинно загиблих.

Після Літургії був звершений молебень на Новий рік.

Після богослужіння Високопреосвященний архіпастир привітав всіх присутніх з воскресним днем, Новим роком за юліанським календарем та початком періоду передсвята Богоявлення, яке триватиме, згідно з церковним Уставом, три дні до Навечір’я Богоявлення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ