Додому Новини єпархії У п’ятницю передсвята Різдва Христового архієпископ Андрій звершив читання Царських часів

У п'ятницю передсвята Різдва Христового архієпископ Андрій звершив читання Царських часів

5 січня 2024 року, вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Великі («Царські») часи у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Богослужіння Великих часів має особливе значення в передріздвяний період, оскільки включає в себе спеціально підібрані псалми, старозавітні пророцтва (паремії), апостольські та Євангельські читання, а також особливі богослужбові тексти (стихіри), які розкривають значення Боговтілення Христа Спасителя.

Цьогоріч, у зв’язку з припаданням навечір’я Різдва Христового на суботу, згідно з церковним Уставом, звершення Великих часів з Різдвяного святвечора переноситься на п’ятницю.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ