Додому Новини єпархії У Велику Середу митрополиту Іриней очолив останню у цьому році Літургію Передосвячених...

У Велику Середу митрополиту Іриней очолив останню у цьому році Літургію Передосвячених Дарів

12 квітня 2023 року, у Велику Середу, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

За богослужінням архіпастирю співслужили духовенство собору.

На сугубій єктенії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Богослужбові піснеспіви виконував чоловічий квартет під управлінням Володимира (Ованеса) Алексаняна.

Наприкінці богослужіння митрополит Іриней востаннє у цьому році прочитав молитву преподобного Єфрема Сиріна. Земні поклони на богослужінні припиняються (за виключенням поклоніння Плащаниці у Велику П’ятницю) до Свята Трійці.

Наостанок митрополит Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ