Додому Новини єпархії Служіння єпископа Андрія у Великий Четвер Страсної седмиці

Служіння єпископа Андрія у Великий Четвер Страсної седмиці

13 квітня 2023 року, в Великий Четвер, день Спомину Таємної вечері, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Богослужіння в цей день розпочалися з звершення Таїнства Єлеосвячення, після якого була звершена Літургія святителя Василія Великого у поєднанні з вечірньою.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ воїнів ЗСУ та невинно загиблих та вбитих.

Наприкінці богослужіння преосвящений архіпастир привітав всіх присутніх з участям в Таїнстві Євхаристії – прийнятті Святих Христових Таїн Тіла і Крові Господніх, яке було започатковане Спасителем під час Таємної вечері.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ