Додому Новини єпархії Урочистості в Кам’янській єпархії УПЦ (+фото, відео)

Урочистості в Кам’янській єпархії УПЦ (+фото, відео)

Урочистості в Кам’янській єпархії УПЦ

8 вересня 2023 року, у день свята Володимирської (Києво-Вишгородської) ікони Божої Матері, митрополит Кам’янський і Царичанський Володимир молитовно зустрів свій 50-річний ювілей з дня народження.

Цього дня відбулося святкове богослужіння в Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам’янське Дніпропетровської області.

Божественну літургію очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

Митрополиту Іринею співслужили митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, митрополит Кам’янський і Царичанський Володимир, секретар Кам’янської єпархії ієромонах Макарій (Тарасов), духівник Кам’янської єпархії протоієрей Вадим Шкляренко, а також гості в священному сані з різних єпархій УПЦ.

За богослужінням молилася настоятелька Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпра ігуменя Зосима (Сварчевська) та сестри обителі, настоятелька Покровського жіночого монастиря м. Кам’янське (сел. Романкове) ігуменя Іуліанія (Загорулько) та сестри обителі.

Під час богослужіння молилися за мир в Україні та за українське військо. Віряни зверталися до Бога із проханням благословити захисників нашої держави силами і мудрістю, а також захистити мирні населені пункти від ворожих нападів.

На завершення богослужіння ювіляру митрополиту Володимиру було проголошено многоліття.

Митрополит Іриней привітав митрополита Володимира з ювілеєм і на молитовну згадку подарував ікону Пастиря Доброго.

До слів привітання приєднався митрополит Єфрем, який подарував ікону святителя Миколая, митрополита Алма-Атинського з часткою святих мощів, пам’ять якого звершується в цей день.

Від імені духовенства та пастви Кам’янської єпархії митрополита Володимира привітав секретар Кам’янської єпархії ієромонах Макарій (Тарасов), який підніс ювіляру архієрейський жезл.

Теплі слова привітання на адресу іменинника були сказані духовенством, ігуменями та парафіянами, які прибули на свято.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ