Додому Новини єпархії В Свято-Троїцькому соборі звершено вечірнє богослужіння з чином прощення

В Свято-Троїцькому соборі звершено вечірнє богослужіння з чином прощення

В Свято-Троїцькому соборі звершено Вечірнє богослужіння з Чином прощення

26 лютого 2023 року у Прощену неділю, в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро було звершено вечірнє богослужіння з чином прощення.

За богослужінням молились митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, архієпископ Новомосковський Євлогій, секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний 1-го Правобережного церковного округу і настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору м. Дніпро протоієрей Володимир Аксютін, благочинний 1-го Новомосковського церковного округу протоієрей Андрій Шевчук, клірики собору і духовенство єпархії.

Після уставної вечірні було звершено чин прощення, який очолив митрополит Іриней, підчас якого були прочитані особливі молитви, у яких звучить прохання про благословення Боже на плідний подвиг під час Великого посту.

Після богослужіння митрополит Іриней зачитав звернення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на початок святої Чотиредесятниці і звернувся до присутніх зі словом проповіді та розповів про значення посту для кожної людини.

Далі, за давньою традицією, всі присутні просили один у одного прощення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ