Додому Новини єпархії В єпархії молитовно вшанували священномученика Анатолія митрополита Одеського

В єпархії молитовно вшанували священномученика Анатолія митрополита Одеського

23 січня свята Православна Церква вшановує пам’ять священномученика Анатолія (Грисюка), митрополита Херсонського і Одеського.

У цей день у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро була звершена святкова Божественна літургія, яку очолив секретар Дніпропетровської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Ничипорук у співслужінні клірика собору, завідуючого канцелярією єпархії, архідиякона Анатолія (Чирченко), який в цей день відзначив день свого Тезоіменитства.

Напередодні, за вечірнім богослужінням, настоятель кафедрального собору, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій очолив полієлей, під час якого помазав присутніх освяченим єлеєм.

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за полеглих воїнів та невинно загиблих.

Після богослужіння секретар єпархії протоієрей Миколай від імені архієреїв єпархії та парафіян привітав архідиякона Анатолія з днем Тезоіменитства.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ