Додому Новини єпархії Єпископ Андрій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого

Єпископ Андрій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого

26 березня 2023 року, в Неділю 4-ту Великого посту, день пам’яті преподобного Іоанна Ліствичника, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері преосвященний владика очолив воскресне всенічне бдіння в тому ж соборі.

В сам Недільний день богослужіння розпочалися з звершення Таїнства Єлеосвячення, після чого була звершена Божественна літургія.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ воїнів ЗСУ та невинно загиблих та вбитих.

Після завершення Богослужіння преосвящений архіпастир зачитав Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви до вірних чад УПЦ та народу України від 20 березня стосовно ситуації навколо Києво-Печерської Лаври.

Ввечері того ж дня на вечірньому богослужінні преосвященний владика очолив Чин Пасії з читанням Акафіста Божественним Страстям Христовим та читанням четвертого страсного Євангелія від Іоанна.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ