Додому Новини єпархії Єпископ Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі

27 червня 2023 року, в день пам’яті знайдення мощей священномученика Володимира, митрополита Київського, лікаря вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері під час вечірнього богослужіння Преосвященний владика очолив полієлей.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно загиблих та вбитих.

Наприкінці богослужіння перед іконою священномученика Володимира з часткою його святих мощей було звершене славління.

Після богослужіння Преосвящений архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді, привітав всіх присутніх зі святом та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ