Додому Новини єпархії Єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Преображенському соборі

24 травня 2023 року, в свято віддання Пасхи, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні Преосвященний владика очолив вечірнє богослужіння пасхальним чином.

За Божественною літургією були піднесені молитви за мир на Україні, владу народ та військо. Також були піднесені молитви за спокій душ полеглих воїнів та невинно вбитих.

Наприкінці богослужіння Преосвященний архіпастир преподав усім святительське благословення та привітав вічно живими словами пасхального привітання «Христос Воскрес»!

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ