Додому Новини єпархії Єпископ Петропавлівський Андрій звершив Великі часи та винос Плащаниці

Єпископ Петропавлівський Андрій звершив Великі часи та винос Плащаниці

14 квітня 2023 року, в Велику П’ятницю – день спомину Страстей Господа нашого Іісуса Христа, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Великі часи та винос Плащаниці в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Згідно з церковним уставом були звершені Великі часи з читанням псалмів, Апостола і Євангелія про Страсті Христові.

Після Великих часів Преосвященний владика очолив вечірне богослужіння наприкінці якого з вівтаря була винесена Плащаниця та покладена на середині храму.

Після виносу Плащаниці перед нею був прочитаний канон «О распятии Господни, и на плачь Пресвятыя Богородицы» та звершене поклоніння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ