Додому Новини єпархії Євлогій, архієпископ Новомосковський у супроводі духовенства Першого Новомосковського церковного округу взяв участь...

Євлогій, архієпископ Новомосковський у супроводі духовенства Першого Новомосковського церковного округу взяв участь в урочистостях в м. Новомосковськ до Дня Державного Прапора України та 30-річчя незалежності Української держави

24 серпня цього року Україна відзначає 30-ту річницю своєї Незалежної Державності. Напередодні, 23-го серпня 2021 року, в м. Новомосковськ пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 30-річчя незалежності Української держави. О 9-ій годині ранку на площу перед будівлею Новомосковського міськвиконкому прийшли керівники міста на чолі з Новомосковським міським головою Сергієм Олександровичем Рєзніком і численні мешканці Новомосковська, щоб ушанувати державні свята України. Учасником урочистостей став і вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Новомосковський Євлогій, якого супроводжувало духовенство Першого Новомосковського церковного округу.

Святкування розпочалося церемонією підняття Державного Прапора України. У вступному слові ведуча нагадала: «23-го серпня 2004 року на вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки незалежної України указом Президента України було встановлено відзначати щорічно 23-го серпня День Державного Прапора України». Цьогоріч почесне право підняти прапор було надано начальнику штабу, першому заступнику командира батальйону охорони та обслуговування 194-го понтонно-мостового полку майору Максиму Савицькому. Під звуки Державного Гімну України символ українського державотворення – Державний стяг – був піднятий на древко.

Після урочистого підняття Державного Прапора України всі присутні пройшли до пам’ятника Тарасу Шевченку, біля якого відбувся урочистий мітинг, присвячений 30-й річниці Незалежності України. Мер міста Сергій Рєзнік привітав усіх учасників святкового зібрання із Днем Державного Прапора України та 30-річчям Незалежної Української Державності, побажав миру і процвітання нашій державі. Кульмінацією святкової музичної програми стала пісня Тараса Петриненка «Україна» у виконанні заслуженого артиста України Олександра Мірошниченка.

Архієпископ Новомосковський Євлогій разом із усіма, хто взяв участь у вшануванні Великого Кобзаря, поклав квіти до погруддя поета.

На завершення дійства делегація на чолі з міським головою Сергієм Рєзніком направилась до дошки пам’яті загиблих воїнів ООС (АТО), аби віддати данину пошани полеглим учасникам бойових дій.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ