Додому Новини єпархії Євлогій, архієпископ Новомосковський очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі 

Євлогій, архієпископ Новомосковський очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі 

Євлогій, архієпископ Новомосковський очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі 
11-го лютого 2024-го року, в Неділю 36-ту після П’ятидесятниці, вікарій Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви архієпископ Новомосковський Євлогій звершив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі  м. Новомосковська у співслужінні штатних соборних кліриків. 
 
Напередодні недільного дня архіпастир відслужив всенічне бдіння у тому ж соборі. На полієлеї архієпископ Євлогій помазав богомольців святим єлеєм. 
 
Після прочитання Євангелія на Літургії вікарний архієрей виголосив проповідь  про зцілення ієрихонського сліпого, в якій звернув увагу на те, що незрячий, ймовірно, вбачав у Іісусі Месію і «мав про Нього якесь божественне поняття» (Блаженний Феофілакт Болгарський), оскільки з-поміж усіх синів (нащадків) Давидових звернувся саме до Іісуса, і молитовно, з вірою, благав у Нього надзвичайної дії — «помилуй мене!» (Лк. 18:38), —  і просив дати йому зір (Лк. 18:41). 
 
Після виголошення подвійної (сугубої) єктенії архієпископ Євлогій прочитав молитви про мир в Україні.  
 
Владика Євлогій благословив усіх, привітавши парафіян із Воскресінням Христовим, а причасників – і з прийняттям Святих Христових Таїн.
 
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ