Додому Новини єпархії Запрошуємо долучитися до збору допомоги для жителів Херсонщини

Запрошуємо долучитися до збору допомоги для жителів Херсонщини

З благословення Високопреосвященнійшого Іринея, митрополита Дніпропетровського і Павлоградського 15 грудня 2023 року відбудеться поїздка з гуманітарною місією в місто Херсон до свята святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця.

У зв’язку з цим оголошено збір продуктової допомоги та коштів для підтримки жителів Херсонщини.

З продуктів необхідні: макаронні вироби, крупи, соняшникова олія, консерви рибні, тушонка, печиво, солодощі, засоби гігієни, туалетний папір.

Допомогу можна надати фінансово.

Централізоване місце збирання гуманітарної допомоги:

Свято-Миколаївський храм на Монастирському острові м. Дніпро, вул. Монастирська, 1.

Продукти та фінансову допомогу можна залишити на території Свято-Миколаївського храму на Монастирському острові м. Дніпро, вул. Монастирська, 1, з 09:00 до 16:00.

Можна писати записки за здоров’я та за упокій.

Допомога, яка буде зібрана буде передана для постраждалих жителів Херсонщини.

Відповідальний та виконавець доставки гуманітарної допомоги протоієрей Віталій Гребінюк.
тел: +38-067-562-36-77.

Запрошуємо всіх, хто має бажання та можливість приєднатися до цієї справи милосердя. В даний час особливо важливо пам’ятати про доброчинність і співчуття, тим більше, що для нас з вами збір допомоги для жителів Херсонщини, це одна з небагатьох можливостей виконати християнський обов’язок шляхом підтримки тих, кого Господь благословив нести свій непростий життєвий шлях для нас усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ