Додому Новини єпархії Клірики Свято-Покровського храму с. Рубанівське заборонені у священнослужінні

Клірики Свято-Покровського храму с. Рубанівське заборонені у священнослужінні

3 січня 2019 року Наказом Керуючого Дніпропетровською єпархією Української Православної Церкви митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, настоятель та клірики Свято-Покровського храму с. Рубанівське Васильківського району Дніпропетровської області: протоієрей Василь Пишний, священик Володимир Дерев’янко та священик Павло Тєпін, на підставі 10, 11 та 39-го правила святих Апостолів, 2-го правила Антиохійського Собору, за ухилення у розкол, грубе порушення присяги священнослужителя, Постанови Собору єпископів Української Православної Церкви від 13 листопада 2018 року і рішень Священного Синоду Української Православної Церкви від 13 листопада та 7 грудня 2018 року, звільняються з посади настоятеля та кліриків Свято-Покровського храму у с. Рубанівське Васильківського району Дніпропетровської області та забороняються у священнослужінні без права причастя Святих Христових Таїн.
(Наказ № 1, 2, 3 від 03.01.2019р.).

Інформаційний відділ Дніпропетровської єпархії УПЦ