Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив хіротонію в сан диякона

Митрополит Іриней звершив хіротонію в сан диякона

1 червня 2023 року митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію в храмі на честь рівноапостольних Константина та Єлени м. Дніпро, Лівобережного церковного округу.

За богослужінням ієрарху співслужили: секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, керівник єпархіального відділу благодійності і соціального служіння протоієрей Максим Злобін, настоятель храму протоієрей Максим Сосніч та духовенство єпархії.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Митрополит Іриней звершив постриг у читця, хіротесію у іподиякона та дияконську хіротонію Георгія (Юрія) Анатолійовича Зозулі, 1968 року народження, випускника Полтавської місіонерської духовної семінарії.

Наприкінці Літургії був звершений хресний хід та чин славління.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ