Додому Новини єпархії Престольне свято храму святого благовірного великого князя Олександра Невського м. Дніпро

12 вересня 2023 року, у день перенесення мощей святого благовірного великого князя Олександра Невського, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята звершив Божественну літургію в храмі на честь святого благовірного великого князя Олександра Невського Першого Правобережного церковного округу м. Дніпро.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, керівник єпархіального відділу у справах молоді протоієрей Олексій Гетьман, настоятель храму протоієрей Ігор Кучерявенко, духовенство Каменської та Дніпропетровської єпархій.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней з нагоди 65-річчя з дня народження та 20-річчя служіння в священному сані нагородив настоятеля храму протоієрея Ігоря Кучерявенко – правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння був звершений хресний хід.

Насамкінець митрополит Іриней привітав усіх присутніх зі святом та вручив благословенні грамоти трудівникам храму.

На завершення візиту владика Іриней преподав усім присутнім святительське благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ