Додому Новини єпархії Служіння митрополита Іринея у четверту Неділю Великого посту (+відео)

Служіння митрополита Іринея у четверту Неділю Великого посту (+відео)

Служіння митрополита Іринея у четверту Неділю Великого посту

26 березня 2023 року у четверту Неділю Великого посту, преподобного Іоанна Ліствічника, в домовому храмі на честь преподобного Іоанна Ліствічника при Центрі Православної Культури «Лествиця» м. Дніпро було звершено Божественну літургію. Богослужіння звершив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, духівник центру протоієрей Ігор Собко та духовенство єпархії.

За богослужінням також молились співробітники центру та парафіяни храму.

Після читання Євангелія владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом та зачитав звернення Священного Синоду Української Православної Церкви до вірних чад Української Православної Церкви та народу України.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Божественної літургії був звершений чин славлення.

Насамкінець митрополит Іриней привітав Андрія Федоровича Шипко з днем народження.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив Ірину Олексіївну Мосьпан, ведучу програми «В гостях у Дуняши» медаллю Української Православної Церкви рівноапостольної княгині Ольги, яка на протязі 20 років несе даний послуг.

Усім присутнім за богослужінням були роздані «лествиці», випечені із тіста.

Напередодні митрополит Іриней очолив всенічне бдіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ