Додому Новини єпархії Служіння єпископа Петропавлівського Андрія у Хрестопоклонну неділю

Служіння єпископа Петропавлівського Андрія у Хрестопоклонну неділю

19 березня 2023 року, в Неділю 3-тю Великого посту, Хрестопоклонну, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію святителя Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні ввечері преосвященний владика очолив воскресне всенічне бдіння в тому ж соборі. Після співу Великого славослов’я преосвященний владика, в сослужінні кліриків собору, звершив винесення з алтаря на центр храму Дерева Хреста Господнього для поклоніння та помазав богомольців освяченим єлеєм.

В сам Недільний день богослужіння розпочалися з звершення Таїнства Єлеосвячення, після чого була звершена святкова Божественна літургія.

За Божественною літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо. Також були виголошені молитви за спокій душ воїнів ЗСУ та невинно загиблих та вбитих.

Після завершення Богослужіння преосвящений архіпастир з соборним духовенством звершили поклоніння Дереву Хреста Господнього, яке згідно з церковним уставом, буде знаходитися на центрі собору до п’ятниці прийдешньої Хрестопоклонної седмиці.

Ввечері того ж дня на вечірньому богослужінні преосвященний владика очолив Чин Пасії з читанням Акафіста Божественним Страстям Христовим та читанням другого страсного Євангелія від Марка.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ