Додому Новини єпархії У середу першої седмиці Великого посту митрополит Іриней звершив Літургію Передосвячених Дарів

1 березня 2023 року у середу першої седмиці Великого посту, в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив першу в цьому році Літургію Передосвячених Дарів.

Його Високопреосвященству за богослужінням співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін та клірики собору.

Піснеспів «Да исправится молитва моя» виконали: митрополит Іриней, протоієрей Ігор Собко, протодиякон Максим Ушкалов, диякон Артемій Дьомін та Димитрій Рогов.

Наприкінці богослужіння владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословення.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ