28 лютого 2023 року у вівторок першої седмиці Великого посту, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив читання канону преподобного Андрія Критського в Свято-Петропавлівському храмі титулярного міста свого вікаріатства – смт. Петропавлівка Дніпропетровської області.
Після читання канону преосвященний архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.
Зранку преосвященний владика молився за уставним великопісним богослужінням в Спасо-Преображенському соборі м. Дніпро. Наприкінці богослужіння преосвященний владика очолив заупокійну літію за всіх споконвіку спочилих православних християн, а також за спокій душ воїнів ЗСУ та невинно загиблих та вбитих у війні.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-02-28_yepiskop-andrij-zvershiv-chitannya-kanonu-prepodobnogo-andriya-kritskogo-v-petropavlivtsi-1-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-02-28_yepiskop-andrij-zvershiv-chitannya-kanonu-prepodobnogo-andriya-kritskogo-v-petropavlivtsi-2-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-02-28_yepiskop-andrij-zvershiv-chitannya-kanonu-prepodobnogo-andriya-kritskogo-v-petropavlivtsi-3-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-02-28_yepiskop-andrij-zvershiv-chitannya-kanonu-prepodobnogo-andriya-kritskogo-v-petropavlivtsi-4-870x580.jpg)