1 березня 2023 року у середу першої седмиці Великого посту, в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив першу в цьому році Літургію Передосвячених Дарів.
Його Високопреосвященству за богослужінням співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін та клірики собору.
Піснеспів «Да исправится молитва моя» виконали: митрополит Іриней, протоієрей Ігор Собко, протодиякон Максим Ушкалов, диякон Артемій Дьомін та Димитрій Рогов.
Наприкінці богослужіння владика Іриней звернувся до присутніх з архіпастирським словом та закликав на всіх Боже благословення.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-01_u-seredu-pershoyi-sedmitsi-velikogo-postu-mitropolit-irinej-zvershiv-liturgiyu-peredosvyachenih-dariv-1-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-01_u-seredu-pershoyi-sedmitsi-velikogo-postu-mitropolit-irinej-zvershiv-liturgiyu-peredosvyachenih-dariv-2-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-01_u-seredu-pershoyi-sedmitsi-velikogo-postu-mitropolit-irinej-zvershiv-liturgiyu-peredosvyachenih-dariv-3-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-01_u-seredu-pershoyi-sedmitsi-velikogo-postu-mitropolit-irinej-zvershiv-liturgiyu-peredosvyachenih-dariv-4-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-01_u-seredu-pershoyi-sedmitsi-velikogo-postu-mitropolit-irinej-zvershiv-liturgiyu-peredosvyachenih-dariv-5-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-01_u-seredu-pershoyi-sedmitsi-velikogo-postu-mitropolit-irinej-zvershiv-liturgiyu-peredosvyachenih-dariv-6-870x580.jpg)