Додому Новини єпархії У Вербну неділю митрополит Іриней очолив святкове богослужіння

У Вербну неділю митрополит Іриней очолив святкове богослужіння

9 квітня 2023 року, у Вербну неділю, свято Входу Господнього до Єрусалима, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней очолив Божественну літургію, у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпро.

За Літургією ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель собору протоієрей Володимир Аксютін та клірики собору.

Після читання святого Євангелія архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після відпусту митрополит Іриней привітав вірян зі святом.

Напередодні митрополит Іриней очолив всенічне бдіння у цьому ж соборі. Під час богослужіння владика Іриней прочитав молитву на освячення ваій та окропив вірян і вербові гілки святою водою.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ