Додому Новини єпархії У Тихвінському жіночому монастирі звершено чернечі постриги

У Тихвінському жіночому монастирі звершено чернечі постриги

9 квітня 2023 року ввечері Вербної неділі, свято Входу Господнього до Єрусалима, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив чернечий постриг у Тихвінському жіночому монастирі в м. Дніпро.

За богослужінням молилися секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, духівник єпархії протоієрей Василій Крат, настоятелька Тихвінського жіночого монастиря в м. Дніпро ігуменя Зосима (Сварчевська), сестри обителі та паломники.

При постризі в чернецтво інокиня Калісфенія (Туболєва) отримала ім’я Констанція на честь преподобної Констанції Паффоської (день пам’яті 25 серпня/7 вересня); інокиня Марина (Черноока) отримала ім’я Дорофея на честь священномученика Дорофея, єпископа Тирського (день пам’яті 5/18 червня); інокиня Агнія (Скляренко) отримала ім’я Аліпія на честь преподобного Аліпія іконописця Печерського, в Ближніх печерах (день пам’яті 17/30 серпня); інокиня Тавіфа (Лісняк) отримала ім’я Корнілія на честь священномученика Корнилія (24 лиспопада / 7 грудня); інокиня Августа (Антонюк) отримала ім’я Аріадна на честь мучениці Аріадни (день пам’яті 18 вересня / 1 жовтня); інокиня Рафаїла (Калашнікова) отримала ім’я Флавіана на честь святителя Флавіана сповідника, патріарха Цареградського (день пам’яті 18 лютого / 3 березня); інокиня Лукіна (Перегуда) отримала ім’я Миколая на честь святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця (день пам’яті 6/19 грудня); інокиня Наталія (Пахота) отримала ім’я Варвара на честь великомучениці Варвари (день пам’яті 4/17 грудня).

Також був здійснений іночеський постриг: послушниця Тетяна (Чоботар) отримала ім’я Єкатерина на честь великомучениці Катерини (день пам’яті 24 листопада/7 грудня).

Були одягнуті в рясофор послушниці Ксенія (Сокрута) та Анна (Марченко).

Після завершення чину постригу митрополит Іриней привітав новопострижених монахинь, інокиню та рясофорних послушниць. Архіпастир побажав Божої допомоги у виконанні святих обітниць.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ