Додому Новини єпархії Відійшов до Господа клірик єпархії протоієрей Миколай Чепель

Відійшов до Господа клірик єпархії протоієрей Миколай Чепель

29 травня 2023 року на 42 році життя після тяжкої хвороби відійшов до Господа настоятель Свято-Успенського храму с. Чернявщина Павлоградського району Дніпропетровської області протоієрей Миколай Сергійович Чепель.

Служінню Святій Церкві присвятив майже 20 років свого життя.

Заупокійна Божественна літургія та чин священицького відспівування новопреставленого протоієрея Миколая Чепель відбудеться 31 травня 2023 року у храмі на честь святителя Іоанна Златоуста сел. «Золоті ключі» смт. Слобожанське Дніпровського району Дніпропетровської області, де на протязі 18 років він ніс послуг настоятеля даного храму. Початок богослужіння о 09:00.

НЕКРОЛОГ.

Протоієрей Миколай Сергійович Чепель народився 25 червня 1981 року в місті Маріуполь Донецької області в сім’ї священнослужителя протоієрея Сергія Чепель.

З дитячих років відвідував і прислуговував за богослужіннями в Свято-Духівському храмі м. Південне Харківського району Харківської області, настоятелем якого був його батько протоієрей Сергій Чепель.

У 1998 році закінчив середню школу № 1 м. Південне Харківського району Харківської області.

З червня 2002 по 2004 роки ніс послух іподиякона у митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея (Середнього).

В 2003 році закінчив Харківську духовну семінарію. Навчався в Київській духовній академії.

В 2004 році одружився на доньці священника протоієрея Всеволода Поліщук – Тетяні Всеволодівні.

28 серпня 2004 року митрополитом Дніпропетровським і Павлоградським Іринеєм був рукополодений в сан диякона в Свято-Троїцькому Корецькому жіночому ставропігійному монастирі м. Корець Рівненської області.

1 грудня 2004 року був призначений кліриком Трьохсвятительського храму м. Дніпропетровська.

17 серпня 2005 року призначений виконуючим обов’язки настоятеля храму на честь святителя Іоанна Златоуста смт. Ювілейне Дніпропетровського району Дніпропетровської області.

11 червня 2006 року митрополитом Дніпропетровським і Павлоградським Іринеєм рукоположений в сан ієрея в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Дніпропетровська.

13 червня 2006 року тимчасово призначений кліриком Варваринського храму при Свято-Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпропетровськ.

15 червня 2006 року призначений на посаду настоятеля храму на честь святителя Іоанна Златоуста смт. Ювілейне Дніпропетровського району Дніпропетровської області.

30 квітня 2009 року призначений керівником видавничого відділу Дніпропетровської єпархії УПЦ.

30 грудня 2009 року звільнений з посади клірика Варваринського храму при Свято-Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпропетровськ.

При настоятельстві протоієрея Миколая Чепель 25 листопада 2010 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир (Сабодан) звершив чин Великого освячення храму на честь святителя Іоанна Златоуста сел. «Золоті ключі» смт. Слобожанське Дніпровського району Дніпропетровської області, а на наступний день 26 листопада звершив святкову Божественну літургію з нагоди престольного свята.

З 9 березня по 23 травня 2019 року ніс послух настоятеля Свято-Миколаївського (Брянського) храму м. Дніпро не залишаючи посади настоятеля храму на честь святителя Іоанна Златоуста сел. «Золоті ключі» смт. Слобожанське Дніпровського району Дніпропетровської області.

25 травня 2019 року згідно поданого прохання, за станом здоров’я, звільнений з посади настоятеля храму на честь святителя Іоанна Златоуста сел. «Золоті ключі» смт. Слобожанське Дніпровського району Дніпропетровської області та почислений заштат.

27 лютого 2020 року після проходження лікування зачислений в клір Дніпропетровської єпархії УПЦ та призначений кліриком храму на честь святителя Іоанна Златоуста сел. «Золоті ключі» смт. Слобожанське Дніпровського району Дніпропетровської області.

21 лютого 2022 року згідно поданого прохання звільнений з посади клірика храму на честь святителя Іоанна Златоуста сел. «Золоті ключі» смт. Слобожанське Дніпровського району Дніпропетровської області та призначений настоятелем Свято-Успенського храму с. Чернявщина і Свято-Петропавлівського храму с. Шандрівка Павлоградського району Дніпропетровської області.

За час служіння був удостоєний ряду високих богослужбових нагород.

В травні 2023 року у зв’язку з загостренням хронічних хвороб потрапив до реанімації в міську лікарню м. Дніпро, де проходив курс лікування.

29 травня 2023 року протоієрей Миколай Чепель відійшов до Господа.

Нехай Господь упокоїть душу новопреставленого протоієрея Миколая в оселях праведних!