Додому Новини єпархії Єпископ Петропавлівський Андрій співслужив Митрополиту Київському і всієї України

12 березня 2023 року, в другу Неділю Великого посту та день Собору преподобних отців Києво-Печерських, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію, священноархімандриту Києво-Печерської Лаври, за соборною Божественною Літургією в Хрестовоздвиженському храмі Лаври.

Напередодні ввечері під час соборного Всенічного бдіння в храмі на честь преподобного Агапіта Печерського Преосвященний владика Андрій очолив святкову літію.

В самий день свята Предстоятель Церкви звернувся до пастви з першосвятительским словом проповіді в якому розказав про значення подвига преподобних отців Печерських та нагадав про нещодавні події які склалися навколо монастиря відносно рішення Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра» про розірвання договору з УПЦ на оренду приміщень Лаври. Блаженніший владика закликав усіх вірних до молитви, щоб Господь «змінив думки тих людей, які хочуть прогнати братію зі святої обителі».

Після закінчення Літургії була звершена хресна хода від Ближніх до Дальніх печер, після чого Предстоятель УПЦ преподав всім присутнім першосвятительське благословення.