Додому Новини єпархії Митрополит Іриней звершив Пасію у Тихвінському жіночому монастирі

Митрополит Іриней звершив Пасію у Тихвінському жіночому монастирі

Увечері 12 березня 2023 року, у другу неділю Великого посту, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней молився за уставним богослужінням у Тихвінському жіночому монастирі м. Дніпра.

Після Великого повечір’я митрополит Іриней звершив Пасію – читання страсного Євангелія (Мф. 26, 27) про вільні страждання та хресну смерть Господа і Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

За богослужінням молилася настоятелька Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпра ігуменя Зосима (Сварчевська) з сестрами обителі.

Піснеспіви виконав монастирський хор під керівництвом регента монахині Андроніки (Панасенко).

Після читання Євангелія від Матфея митрополит Іриней звернувся до пастви зі словами проповіді.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ