Додому Новини єпархії Військовий відділ УПЦ звершив духовно-гуманітарну місію від Бахмута до півночі Харківської області

З 7 по 10 березня 2023 року Синодальним відділом УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, за участі військових священників спільно з вірянами Київської, Олександрійської, Білоцерківської, Бориспільської, Дніпропетровської, Запорізької, Кременчуцької, Одеської, Рівненської та Харківської єпархій було проведено духовно-гуманітарну місію від Бахмута до півночі Харківської області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Військового відділу.

З благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, настоятель Успенського храму с. Маломихайлівка Покровського церковного округу Дніпропетровської єпархії УПЦ протоієрей Андрій Марандюк прийняв учать у духовно-гуманітарній місії від Бахмута до півночі Харківської області.

Молилися та надали допомогу шести підрозділам, які боронять Україну на самих відповідальних напрямках: Бахмутському, Лиманському, Куп‘янському.

Допомогу медикаментами та різними медичними засобами отримали два шпиталі.
Також допомогу отримало і цивільне населення деокупованих територій, де є гуманітарні проблеми.