14 березня 2023 року клірик Тихвінського жіночого монастиря м. Дніпро протоієрей Іоанн Ничипорук на Краснопільському кладовищі м. Дніпро звершив чин відспівування загиблого військовослужбовця, який віддав своє життя у війні Росії проти України – Михаїла Анатолійовича Доржко.
Михаїлу було 39 років.
Висловлюємо глибокі та щирі співчуття з приводу тяжкої втрати рідним, близьким, друзям та побратимам.
Вічна пам’ять новопреставленому воїну Михаїлу!
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14_klirik-yeparhiyi-zvershiv-vidspivuvannya-vijskovogo-mihayila-dorzhko-1-773x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14_klirik-yeparhiyi-zvershiv-vidspivuvannya-vijskovogo-mihayila-dorzhko-2-773x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14_klirik-yeparhiyi-zvershiv-vidspivuvannya-vijskovogo-mihayila-dorzhko-3-773x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14_klirik-yeparhiyi-zvershiv-vidspivuvannya-vijskovogo-mihayila-dorzhko-4-773x580.jpg)