1 березня 2023 року в середу першої седмиці Великого посту, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ єпископ Петропавлівський Андрій звершив Літургію Передосвячених Дарів в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.
За Літургією були піднесені молитви за нашу Богомбережену країну, владу, народ та військо.
Після завершення Богослужіння преосвященний архіпастир привітав причасників з прийняттям Святих Христових Таїн та преподав святительське благословення.
Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-01_yepiskop-petropavlivskij-andrij-zvershiv-liturgiyu-peredosvyachenih-dariv-1-870x580.jpg)
![](https://eparhia.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-01_yepiskop-petropavlivskij-andrij-zvershiv-liturgiyu-peredosvyachenih-dariv-2-870x580.jpg)