Додому Новини єпархії 1035-річчя Хрещення Русі відзначили у місті Дніпрі

1035-річчя Хрещення Русі відзначили у місті Дніпрі

28 липня 2023 року, у день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Володимира Великого відбулось урочисте богослужіння з нагоди 1035-річчя Хрещення Київської Русі.

Божественну літургію у храмі на честь рівноапостольного великого князя Володимира Великого в м. Дніпрі очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

Ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Георгій Вольховський, клірики храму та гості у священному сані з Каменської та Дніпропетровської єпархій.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією посилено помолились про Україну, її народ, владу та військо, щоб Господь дав Свій мир нашій землі та милість знедоленим.

Після Божественної літургії відбувся чин славлення.

Насамкінець митрополит Іриней привітав усіх зі святом.

Згідно клопотання настоятеля храму протоієрея Георгія Вольховського трудівникам і парафіянам храму були вручені благословенні грамоти.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ