Додому Новини єпархії 20-річчя парафії на честь ікона Божої Матері «Призри на смирення»

20-річчя парафії на честь ікона Божої Матері «Призри на смирення»

29 вересня 2023 року, у день свята на честь ікона Божої Матері «Призри на смирення», митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней звершив Божественну літургію в храмі на честь священномученика Макарія, єпископа Катеринославського храмового комплексу на честь ікона Божої Матері «Призри на смирення» в смт. Слобожанське Дніпровського району Дніпропетровської області.

У цьому році виповнюється 20 років з дня заснування парафії та звершення першої Божественної літургії на місці будівництва храмового комплексу.

За Літургією ієрарху співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Сергій Рєзніков, клірики храму та духовенство єпархії.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив клірика храму протоієрея Ігоря Сороку – правом носіння митри.

Після читання Святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння священнослужителі на чолі з архіпастирем звершили чин славлення.

На завершення візиту митрополит Іриней привітав вірян зі святом та благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ