Додому Новини єпархії 25-річчя пастирського служіння протоієрея Михаїла Козак

25-річчя пастирського служіння протоієрея Михаїла Козак

30 вересня 2023 року, у день пам’яті мучениць Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з архіпастирським візитом відвідав церковну громаду на честь праведного Симеона Богоприїмця, розташовану на ж/м Західний у м. Дніпрі, де очолив Божественну літургію.

У цьому році настоятель храму протоієрей Михаїл Козак молитовно відзначає своє 25-річчя пастирського служіння.

За Літургією ієрарху співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Михаїл Козак, духовенство Кам’янської та Дніпропетровської єпархій.

На малому вході, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, митрополит Іриней з нагоди 25-річчя служіння в священному сані нагородив настоятеля храму протоієрея Михаїла Козак – правом носіння другого хреста з прикрасами, а клірика храму протоієрея Віктора Козак – правом носіння палиці.

Після читання святого Євангелія владика Іриней звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння архіпастир прочитав молитву мученицям Вірі, Надії, Любові та матері їхньої Софіїї, після чого було проголошено многоліття.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, митрополит Іриней нагородив орденом праведної Анни благодійника храму Віру Андріївну Перцову.

На завершення візиту митрополит Іриней привітав вірян зі святом, а тих хто носить імена святих мучениць з днем тезоіменитства та благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ