Додому Новини єпархії Архімандрит Ієроним (Єрмоленко) молитовно зустрів 60-річний ювілей з дня народження

9 січня 2024 року, у післясвято Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа та день пам’яті святого первомученика і архідиякона Стефана, вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію у Свято-Духівському чоловічому монастирі м. Дніпро, сел. Краснопілля з нагоди 60-ти річчя від дня народження намісника обителі архімандрита Ієроніма (Єрмоленко).

За Літургією були піднесені молитви за мир в Україні, владу, народ та військо, а також за спокій душ полеглих воїнів та невинно загиблих.

Особливі подячні молитви були виголошені за ювіляра архімандрита Ієроніма.

Наприкінці Літургії був звершений Чин славління перед іконою Різдва Христового.

Після богослужіння Високопреосвященний владика від імені Предстоятеля УПЦ Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія нагородив архімандрита Ієроніма орденом Української Православної Церкви рівноапостольного князя Володимира І ступеня. Також владика Андрій передав слова привітання від керуючого єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея.

Насамкінець Високопреосвященний ієрарх привітав всіх присутніх зі святом Різдва Христового та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ