Додому Новини єпархії Архіпастирський візит в село Вербки Павлоградського благочиння

Архіпастирський візит в село Вербки Павлоградського благочиння

8 листопада 2023 року, в день пам’яті великомученика Димитрія Солунського, з благословіння керуючого Дніпропетровською єпархією митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, вікарій єпархії архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну Літургію в Свято-Успенському храмі в с. Вербки Павлоградського благочиння.

В переддень свята, під час вечірнього богослужіння, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро, Високопреосвященний ієрарх очолив полієлей, під час якого помазав всіх присутніх освяченим єлеєм.

В сам день свята Його Високопреосвященству за Літургією спвіслужили: благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павел Бурлай, благочинний Юр’ївського церковного округу протоієрей Іоанн Мороз, настоятель храму ієрей Володимир Смот та духовенство єпархії.

Після читання Євангелія архіпастир звернувся до парафіян зі словом проповіді.

За Літургією були піднесені молитви за здоров’я воїнів України та за дарування миру нашій державі. Також були піднесені особливі молитви за спокій всіх полеглих воїнів.

Після завершення Літургії був звершений хресний хід.

Насамкінець Високопреосвященний владика звернувся до всіх священнослужителів, настоятеля та парафіян зі словом подяки, передав вітання та благословіння від митрополита Іринея та преподав усім святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ