Додому Новини єпархії Архієпископ Андрій звершив Літургію в Преображенському кафедральному соборі

Архієпископ Андрій звершив Літургію в Преображенському кафедральному соборі

6 листопада 2023 року, у день свята ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Дніпро.

Напередодні, під час вечірнього богослужіння, Високопреосвященний архіпастир очолив полієлей.

За Божественною літургією підносились молитви за мир в Україні, владу, народ та військо. Також були піднесені сугубі заупокійні молитви за полеглих воїнів і всіх невинно вбитих.

Наприкінці Літургії Високопреосвященний владика звернувся до парафіян зі словом проповіді та преподав святительське благословіння.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ