Додому Новини єпархії Ієрархи єпархії звершили Божественну літургію в Благовіщенському храмі

Ієрархи єпархії звершили Божественну літургію в Благовіщенському храмі

5 листопада 2023 року, у Неділю 22-гу після П’ятидесятниці, день пам’яті апостола Якова, брата Господнього по плоті, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята правого приділу Свято-Благовіщенського храму м. Дніпро очолив Божественну літургію.

За Літургією ієрарху співслужили: вікарій Дніпропетровської єпархії УПЦ архієпископ Петропавлівський Андрій, секретар Дніпропетровського єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Василій Синюк, клірики храму та духовенство єпархії.

Після читання святого Євангелія владика Андрій звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією піднесли подячні прохання за Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, який в цей день молитовно зустрів свій 79-й День народження. Також піднесли прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Божественної літургії був звершений чин славлення.

Насамкінець митрополит Іриней привітав духовенство та парафіян з престольним святом та благословив усіх.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ