Додому Новини єпархії Привітання Блаженішому Митрополиту Онуфрію в День його народження

Привітання Блаженішому Митрополиту Онуфрію в День його народження

5 листопада 2023 року Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію виповнюється 79 років.

Єпископат Дніпропетровської єпархії УПЦ направив вітальний лист Предстоятелю Української Православної Церкви, Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України.

В тексті вітального листа сказано:

Його Блаженству,
Блаженнішому ОНУФРІЮ,
Митрополиту Київському і всієї України,
Предстоятелю Української Православної Церкви
Ваше Блаженство, Блаженніший Владико і Отець!

Від імені єпископату, духовенства, чернецтва і мирян Дніпропетровської єпархії УПЦ щиро вітаємо Вас з 79-річчям з дня Вашого народження!

В нелегкі часи Господь судив Вам вести церковний корабель крізь бурхливе море перепетій і випробувань. Воістину, по людським міркам, нинішні випробування знаходяться поза межами людських сил, однак, для нас усіх саме Ви, Ваше Блаженство, є прикладом цілісності Церкви Христової. Вашою мудрістю живляться наші архієреї, терпінням – укріплюються в вірі священнослужителі, любов’ю – утверджується довіра Боголюбивих мирян.

В день Вашого народження ми сердечно дякуємо Вседержителю Христу за Його милість, яка втілена нам через Вас – щирого і достойного Предстоятеля Української Православної Церкви, і просимо, щоб Ваше служіння було довголітнім, мирним і радісним.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та Покрова Цариці Небесної на всіх шляхах Вашого подвижницького життя.

З синівською любов’ю у Христі,

Іриней, митрополит