Додому Новини єпархії Архіпастирський візит в селище Дослідне

Архіпастирський візит в селище Дослідне

25 грудня 2023 року, у день пам’яті святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського, чудотворця, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней з нагоди престольного свята очолив Божественну літургію у верхньому храмі на честь святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського в селищі Дослідне Дніпровського району Дніпропетровської області.

За богослужінням митрополиту Іринею співслужили: секретар єпархії протоієрей Миколай Ничипорук, настоятель храму протоієрей Димитрій Сороковий, духовенство Ізюмської, Кам’янської та Дніпропетровської єпархій.

На малому вході з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Іриней удостоїв церковних нагород кліриків єпархії.

Після читання святого Євангелія митрополит Іриней звернувся до вірян зі словом проповіді.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Богослужіння завершилось чином славлення з молитвою перед іконою святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського.

З благословення Священноначалля Української Православної Церкви, митрополит Іриней вручив нагороди меценатам храму: медаль рівноапостольного князя Володимира – Андрію Юрійовичу Аксюті та грамоту Предстоятеля – Марині Миколаївні Аксюті.

Насамкінець настоятель храму протоієрей Димитрій Сороковий подякував митрополиту Іринею за архіпастирський візит та подарував ікону святителя Спиридона написану іконописцями до цього дня.

Також митрополит Іриней привітав архімандрита Спиридона (Бабай), настоятеля храму на честь преподобного Сергія Радонезького м. Дніпро з днем Тезоіменитства.

Інформаційний відділ
Дніпропетровської єпархії УПЦ